Zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Warszawskiej na pierwsze w semestrze letnim spotkanie otwarte zorganizowane przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Smart City PW. Uczestnicy spotkania dowiedzą się o realizowanych aktualnie przez Koło projektach i możliwościach, jakie daje członkostwo w nim np. relizacja innowacyjnych projektów w interdyscyplinarnych zespołach czy wcielanie w życie własnej wizji miasta przyszłości.

Spotkanie odbędzie się 7 marca o godz. 18:15 w sali 3.07 w CZIiTT PW, które jest współorganizatorem spotkania.

Gościem specjalnym będzie dr hab. inż. Robert Olszewski, prof. PW z Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, który poprowadzi warsztaty “Rola geoinformacji w tworzeniu Smart City”.

Po spotkaniu zostaną udostępnione formularze rekrutacyjne dla osób chcących dołączyć do Koła Naukowego Smart City PW.

Więcej informacji o Kole znajdziecie na stronie internetowej: www.smartcitypw.com oraz na facebook’u Smart City PW