W dniach 31 października – 3 listopada 2018 r. w Koceali w Turcji odbędą się targi technologii i innowacji SANTEK 2018-5rd Eastern Marmara Industry And Tecnology Fair, w których wezmą udział przedstawiciele uczelni, organizacji badawczych i sektora prywatnego.

Głównym celem wydarzenia jest umożliwienie nawiązania współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, studentami i jednostkami naukowymi, w tym zaprezentowania wyników swoich prac badawczych na forum międzynarodowym. Zakres tematyczny obejmuje technologię przemysłu obronnego, dział elektryczny i elektroniczny, technologie informatyczne, biotechnologię, rolnictwo, środowisko i technologię żywności, produkcję maszyn, nowoczesne technologie materiałowe, metalurgię oraz dział chemiczny. Wydarzeniu patronuje Uniwersytet w Kocaeli.

Do aktywnego udziału w wydarzeniu zachęcamy studentów i pracowników Politechniki Warszawskiej. Aby wziąć udział, należy się zarejestrować poprzez stronę internetową (http://match4industry.com/en/ ). Dla uczestników prezentujących wyniki prac badawczych koszty zakwaterowania (pobyt na 3 noce w hotelu 5-gwiazdkowym) będą finansowane przez Ministerstwo Turystyki Republiki Turcji. Wnioski o bezpłatne zakwaterowanie będą przyjmowane do 17 października 2018 roku.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www:

www.match4industry.com/en

www.santekfuari.com/en