Site Loader
KONTAKT
STRONA ARCHIWALNA - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

3-godzinne szkolenie z elementami warsztatu dotyczące podziału: projekt-produkt-usługa. Omówimy cechy charakterystyczne projektu, produktu i usługi, różnice między nimi. Powiemy krótko o charakterystyce produktów i usług C2C, B2B i B2C, podstawowych pojęciach project, product i service managementu. Wspólnie z uczestnikami na wybranym przykładzie z życia (działający, powszechnie znany biznes) określimy co jest produktem, usługą, a co może być projektem.

Warsztaty prowadzone są w ramach Programu Rozwoju Kompetencji – ścieżka 4 (Przedsiębiorczość).

Szczegółowe informacje>>

Informacje o prowadzącym

Przemek Wysota – 15 lat doświadczenia w projektowaniu usług i procesów w firmach IT, Telco, bankach, w tym w product managemencie i komunikacji marketingowej. Blogger, ghost-writer, dla firm technologicznych i usługowych, ewangelista modeli zwinnych w zarządzaniu. Prowadzi szkolenia i warsztaty w obszarach Agile, Product i Service Management, Content Marketing, Design Thinking itd.

Informacje organizacyjne

13 grudnia (wtorek), 16.15-19.15

Gdzie?

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT),
ul. Rektorska 4, sala 4.01

AYE Know Sp. z o.o. została założona w 2016 roku przez Luizę Kaczmarek i Przemysława Wysotę. Naszym celem jest promowanie modelu wspierania firm w dwóch obszarach:

  • Digital Marketing – obszar obejmujący zagadnienia z brandingu, Social Mediów (zastosowania PR i marketingowe), listeningu i monitoringu Social Mediów i wykorzystania tych narzędzi w działaniach marketingowych i sprzedażowych, content marketingu, komunikacji kryzysowej itp.
  • Digital Organization – obszar obejmujący zagadnienia zarządzania procesami, projektami, modele zwinne dla biznesu i IT (Lean, Agile SCRUM, Kanban, DevOps), narzędzia dla ww. obszarów i zagadnień.

Jesteśmy nie tylko firmą z sektora MŚP, czy start-upem. Jesteśmy firmą rodzinną – współzałożyciele to rodzice 2 dzieci – Zosi i Ignacego. Chcemy budować kulturę firm rodzinnych w Polsce, gdyż uważamy, że wspólne cele (utrzymanie i dobrostan gospodarstwa domowego) są świetnym motywatorem do samodzielności i prowadzenia działalności gospodarczej.

Post Author: Mac Ivan