16 lutego 2016 r. rozpoczęło się badanie potrzeb szkoleniowych pracowników Politechniki Warszawskiej realizowane przez Dział Badań i Analiz CZIiTT, na zlecenie Działu ds. Szkoleń PW i Działu Wsparcia Edukacji CZIiTT. Celem badania jest zdobycie informacji, które szkolenia są najbardziej przydatne dla pracowników w kontekście pełnionych przez nich obowiązków. Badanie skupia się również na preferencjach co do organizacji szkoleń (m.in. czas trwania i forma szkoleń). Na podstawie uzyskanych wyników Dział ds. Szkoleń PW i Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW planują dostosować ofertę szkoleniową do oczekiwań kadry pracowniczej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu wszystkich nauczycieli akademickich oraz pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Zaproszenia wraz z linkami do kwestionariusza internetowego zostały wysłane na adresy e-mail pracowników. Badanie zakończy się na początku marca.