Minęły zaledwie 24 godziny od uroczystości otwarcia Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT), a już pracownicy nowo powstałej jednostki mogli się cieszyć z pierwszej nagrody.

25 listopada 2015 r., podczas konferencji “Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015”, profesor Stanisław Wincenciak – Prorektor ds. Rozwoju PW, odebrał nagrodę w kategorii infrastruktura. Nagroda została przyznana zarządzającym realizacją projektu „Warszawska Przestrzeń Technologiczna – Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW” w uznaniu za nowatorskie systemy zastosowane podczas projektowania i budowy gmachu CZIiTT-u.

Jury zapoznające się ze zgłoszeniami zwróciło także uwagę, iż wdrożone rozwiązania w sposób istotny usprawniają prace nad przebiegiem procesów komercjalizacji na uczelni oraz nad budowaniem na niej kultury innowacyjności.

Ta nagroda to świetny prognostyk do naszych dalszych działań. Cieszymy się, że zostały docenione nasze starania, mające na celu stworzenie miejsca, które jest zarówno przyjazne dla pracowników, jak i inspirujące dla naszych partnerów przy poszczególnych projektach – Anna Rogowska p.o. Dyrektor CZIiTT-u.

Zarządzający CZIiTT-em podkreślają szczególnie mocno, iż jest to przestrzeń, która służy podnoszeniu poziomu innowacyjności na Mazowszu we współpracy z partnerami z sektora naukowego, administracji publicznej oraz strefy przedsiębiorczości.