Site Loader
KONTAKT
STRONA ARCHIWALNA - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Chcesz się dowiedzieć, czym jest Blockchain, i jakie są możliwości jego zastosowania, przyjdź do nas na seminarium!

Konieczna jest rejestracja na wydarzenie.
Formularz rejestracyjny>>

Kiedy: 8 czerwca 2017 r.
Miejsce: Aula (2 piętro), CZIiTT PW, ul Rektorska 4 Warszawa

Prelegenci:

Piotr Nazimek – trener w firmie Sages i architekt IT w MCX Systems. Absolwent Politechniki Warszawskiej, gdzie obronił doktorat z technik testowania i budowania wiarygodności oprogramowania. Bierze udział w projektach wykorzystujących karty elektroniczne, takich jak systemy płatnicze i transportowe. Zakres jego zainteresowań obejmuje szeroko pojęte bezpieczeństwo systemów komputerowych oraz inżynierię oprogramowania. Prowadzi szkolenia między innymi z zakresu praktycznego stosowania kryptografii i budowania bezpiecznych systemów. W wolnych chwilach zwiedza świat, podróżując na rowerze.

Karolina Marzantowicz (IBM) Distinguished Engineer, FSS & Blockchain, IBM Polska – Stoi pomiędzy światem informatyki, innowacji biznesowych i psychologii. Działa jak katalizator i pobudza ciekawość, pomagając przedsiębiorstwom w adaptacji szybko zmieniających się technologii. Reprezentuje IBM jako mówca i znawca tematu w wydarzeniach publicznych w Polsce i na świecie. Pasjonatka transformacji cyfrowej. W IBM pełni rolę dyrektora technicznego klientów sektora finansowego w Europie Srodkowo-Wschodniej. Pracuje w branży IT od 1994 roku. Jest członkiem Akademii Technologii IBM.

Piotr Janiuk (Golem Project) – CTO w projekcie Golem. Projektant i programista – implementacja działającego POC na samym początku projektu.

Moderacja: Łukasz Sztern (Inkubator Innowacyjności CZIiTT PW)
Organizacja: Dział Badań i Analiz CZIiTT PW

 

Post Author: Mac Ivan