Jacek RozenekMasz głowę pełną pomysłów i pasję, która motywuje Cię do działania? Chcesz aby Twój plan został zauważony i doceniony, ale nie wiesz jak pozyskać inwestorów? Marzysz o karierze w świecie biznesu i rozwijaniu swoich umiejętności? A może chciałbyś wypromować ciekawy projekt własnego Koła Naukowego?
Przyjdź i dowiedz się od eksperta jak tego dokonać! Zapraszamy na bezpłatny wykład JACKA ROZENKA!

Data: 3 marca 2016, godz. 18.15
Miejsce: Audytorium 1.01, CZIiTT PW, ul. Rektorska 4
Organizator: Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej, Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Jacek Rozenek to nie tylko aktor, ale także specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji. Coach najwyższej kadry menedżerskiej takich firm jak Deutsche Bank, BPH, Narodowy Bank Polski, Pekao S.A., Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers, Panasonic, AXA.
Więcej o naszym gościu na: http://audytorium.com.pl/

Podczas wykładu dowiemy się m. in. jak skutecznie i z pasją zaprezentować swój projekt potencjalnemu inwestorowi, jakie błędy najczęściej towarzyszą wystąpieniom publicznym oraz co zrobić, aby przekonać publikę, że to właśnie nasz projekt zasługuje na uwagę.

Wykład ten jest wydarzeniem towarzyszącym ogólnopolskiemu projektowi KOKOS 2016 (KOnkurs KOnstrukcji Studenckich). Wychodzi naprzeciw zdolnym i ambitnym studentom – konstruktorom, którzy najczęściej zrzeszeni w kołach naukowych tworzą innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Żaden przedsiębiorczy student nie może tego przegapić 🙂 Zapraszamy! WSTĘP WOLNY!