Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów oraz absolwentów PW, którzy myślą o założeniu własnej działalności do skorzystania z wiedzy specjalistów Wojewódzkiego Urzędu Pracy, którzy po raz kolejny na naszej uczelni przedstawią aspekty związane z pracą na własny rachunek.

Podczas zajęć, które realizowane są w formie prezentacji, przyszli przedsiębiorcy uzyskają informacje m.in. na temat:

• form organizacyjno-prawnych prowadzenia działalności gospodarczej,
    procedury rejestracji firmy, możliwych form opodatkowania dochodów,
  • rejestru REGON, obowiązków sprawozdawczych oraz dostępu do danych statystycznych (prezentacja pracownika Urzędu Statystycznego w Warszawie),
  • formalności rejestracyjnych i dokumentacji obowiązującej w ZUS (prezentacja pracownika I Oddziału ZUS w Warszawie).

Prowadzący zajęcia:

Beata Kujszczyk z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie

Informacje organizacyjne :

data: 8 kwietnia 2016 godz.10-14

miejsce: Gmach CZiTT ul. Rektorska 4 ( za stołówką) sala 4.02

czas trwania: 4 h

Warsztaty Biura Karier PW, współorganizowane przez CZIiTT PW oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.