Za Agile stoi potężna wiedza i ogrom doświadczenia w skutecznym zarządzaniu produktami IT i zespołami wytwarzającymi oprogramowanie. Tymczasem  słowo “agile” wymawia się zazwyczaj jednym tchem tuż po “zarządzanie projektami”. Dla wielu to słowo wytrych; słowo, które nic nie znaczy, a używa się go w dowolnym znaczeniu.

Uczestnicy warsztatu będę mieli okazję zderzyć w dyskusji swoje wyobrażenie co znaczy agile. Poznają historię powstania tych technik i poczują na własnej skórze czemu one służą. Warsztat za pomocą ćwiczeń i symulacji pokazuje praktyczną stronę agile. Pozwala nie tylko poznać ale i zrozumieć założenia agile.

Prowadząca:
Beata Nowakowska to pierwsza osoba w Polsce i pierwsza kobieta na świecie z licencją na szkolenie Professional Scrum Developer, czyli akredytowana trenerka Scrum.org – organizacji założonej przez twórców Scruma. Programistka z wieloletnim stażem i orędowniczka czystego kodu. Swój niezwykły dar obserwacji i błyskawicznego wyciągania wniosków stosuje również w kwestiach miękkich. Jest doświadczonym Scrum Masterem i coachem. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach, warsztatach, ale przede wszystkim pracując bezpośrednio z zespołami programistycznymi i ich liderami w organizacjach. Jej misją jest umocnienie pozycji deweloperów w organizacjach IT oraz wykazanie kluczowego znaczenia pasji połączonej z profesjonalizmem dla efektywności pracy kreatywnej.

Szczegółowe informacje oraz zapisy>>

Kiedy?

9 kwietnia (sobota) w godzinach 9:00 – 17:00 (w tym przerwy)

Gdzie?

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT),

ul. Rektorska 4 https://www.cziitt.pw.edu.pl/kontakt/

nr sali prześlemy wraz z potwierdzeniem zapisu

UWAGA! warsztat bezpłatny – brak cateringu

* Warsztaty Biura Karier PW, współorganizowane przez CZIiTT PW.