Szkolenie realizowane jest w ramach serii spotkań: Rozwiń swój biznes. Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej.

Kiedy? 20 marca 2018 r.; godz. 15.00-17.00
Gdzie? CZIiTT PW, ul Rektorska 4, Warszawa, sala 4.07

Formularz zgłoszeniowy>>

Szkolenie dla naukowców i wynalazców pragnących zarobić na swoich odkryciach. Komercjalizacja projektów naukowo-technologicznych to droga długa i ryzykowna, ale może stanowić fantastyczną przygodę, jeżeli nie złapie się zadyszki na przedbiegach. Żeby nie wyważać otwartych drzwi proponujemy spotkanie, na którym porozmawiamy o praktyce i doświadczeniach w komercjalizacji, sukcesach i porażkach. Będziemy rozmawiać o poszczególnych składnikach powstawania biznesu.

Szkolenie poprowadzi Paweł Nowicki:
Prezes Zarządu BTM Innovations Sp. z o.o. Prowadził komercjalizację wyników badań naukowych m.in. z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, Instytutu Nenckiego PAN czy Instytutu Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Aninie. Doprowadził do powstania kilku firm technologicznych z udziałem inwestorów, m.in. Simplicardiac, MaterialsCare, Glia, IMNTA i Humon oraz firmę doradczą BM Conulting Sp. z o.o. Jest jednym z fundatorów oraz wiceprezesem zarządu Fundacji Innowacyjna Polska – www.innowacyjna.pl mającej na celu podejmowanie działań związanych ze zwiększaniem innowacyjności oraz wzrostem konkurencyjności polskiej nauki i gospodarki. Współtwórca i organizator międzynarodowych konferencji z cyklu Managing Innovation www.managinginnovation.pl Od 2010 r. związany z Instytutem Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, gdzie odpowiadał za transfer technologii i współpracę z przemysłem. Z wykształcenia ekonomista (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Absolwent programu TOP 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda. Jest członkiem podkomitetu ds. regionalnych klastrów innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsko-Amerykańskiej Radzie ds. Innowacji oraz członkiem zarządu Związku Pracodawców Klastry Polskie.