Czy w zespole projektowym potrzebny jest prawnik? Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach, na których dowiecie się, czym jest umowa cywilnoprawna i jak formułować jej postanowienia by osiągnąć możliwie maksymalne zabezpieczenie ryzyka.

Dowiecie się jakie są rodzaje wynagrodzenia, czym jest odszkodowanie i kiedy warto zapisać w umowie karę umowną, nauczycie się jak liczyć terminy. Podczas warsztatów porozmawiamy o tym jaka jest rola prawnika – członka zespołu projektowego i kiedy należy zwrócić się o pomoc do eksperta. Będzie również miejsce by wymienić się doświadczeniami między uczestnikami i trenerem.

Informacje o trenerze:
Martyna Migas
Radca prawny od 2011 r. i świeżo upieczony trener biznesu Akademii SET. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w kancelariach prawych oraz w firmie budowlanej. Wspiera zespoły projektowe realizujące zadania inwestycyjne dotyczące infrastruktury drogowej i kolejowej. Prowadzi zajęcia dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu z zakresu prawnych aspektów zarządzania projektami. Od kilku lat szkoli z prawa zamówień publicznych i wzorca umownego FIDIC. Prywatnie entuzjastka rozwoju osobistego i psychologii, w wolnych chwilach lubi piec i uczy się rysowania.

Kiedy?

18 listopada (piątek); w godzinach 14.30-19.30

Gdzie?

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT)