На нужды русскоязычных кандидатов на учёбу и студентов Варшавского политехнического университета Отдел исследований и анализа Центра управления инновациями и трансфером технологий Варшавского политехнического университета подготовил рапорт посвящённый рынку труда на русском языке.

В рапорте предоставлена информация касающаяся актальной ситуации на рынке труда, прогнозы на будущее и ожидания работодателей от молодых работников. Приглашаем к прочтению!

Скачать рапорт

Рапорт переведён на русский язык Алисой Зубенко с Факультета управления Варшавского политехнического университета.

W odpowiedzi na potrzeby rosyjskojęzycznych kandydatów na studia i studentów Politechniki Warszawskiej, Dział Badań i Analiz CZIiTT PW opracował raport poświęcony rynkowi pracy w języku rosyjskim.

W raporcie przedstawiono informacje na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy, prognozy dot. przyszłości oraz oczekiwania pracodawców wobec młodych pracowników.  Zapraszamy do lektury!

Raport do pobrania

Raport na język rosyjski przełożyła Alisa Zubenko z Wydziału Zarządzania PW.

Badanie zostało zrealizowane w ramach Zadania 43. „Analiza i wdrożenie zmian procesu kształcenia w Politechnice Warszawskiej w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania otoczenia społeczno-gospodarczego”, które jest realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.