plakatWszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na wykład w ramach projektu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem pn. „Korzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm”.

31 marca 2016 r, godz. 13.30, sala 4.07
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4
*Numer sali zostanie podany w późniejszym terminie.

Zaprezentujemy instytucje informacji gospodarczej oraz wskażemy podstawowe różnice i zależności w stosunku do informacji kredytowej. Na wykładzie omówimy znaczenie wymiany informacji gospodarczych dla konsumentów i przedsiębiorców.
Pokażemy, jakie informacje banki zbierają na temat konsumentów i przedsiębiorców oraz, w jaki sposób każdy konsument może sprawdzić informacje na swój temat. Wykład pokazuje, że BIG-i to nie tylko tzw. rejestry dłużników.

Prowadzący: Krzysztof Ostafiński, prawnik, od 2008 r. pracownik Centrum Prawa Bankowego i Informacji, gdzie obecnie jest Kierownikiem Regionalnym ds. Kluczowych Klientów w Polsce południo-wschodniej. Obok zajęć nt. BIK i BIG, w projekcie edukacyjnym NZB, współpracuje ze szkołą policealną, a także jest członkiem Rady Biznesu przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Stalowej Woli.

Organizatorzy:
Centrum Zarządzania Innowacjami i transferem Technologii Politechniki Warszawskiej www.cziitt.pw.edu.pl
Nowoczesne Zarządzanie Biznesem www.nzb.pl