Bootcamp FabSpace 2.0 to miesięczny kurs online, dla wszystkich zainteresowanych tematyką danych przestrzennych i satelitarnych. Celem bootcampu jest wsparcie technicze uczestników w rozwijaniu pomysłów, pozyskiwania nowych umiejętności.  Podczas wydarzenia uczestnicy poprzez platformę MOODLE będa mieć dostęp do szkoleń online. Udział w bootcampie jest bezpłatny.

Warunki

1. Zarejestruj się oraz prześlij swój pomysł do 22.10.2017r.
  2. Opisz pomysł na zastosowanie danych przestrzennych lub satelitarnych, który chodzi Ci po głowie i który dzięki bootcampowi mógłbyś/mogłabyś rozwinąć w dochodowy biznes

Lub przedstaw swój pomysł na rozwiązanie jednego z wyzwań.

Opis powinien zawierać trzy punkty: ogólną ideę, produkt, który mógłby powstać oraz opisz nam siebie lub swoją grupę, jeśli pracujecie w większym gronie.

Bootcamp

Potrwa od 30.10 do 24.11 i będzie to dostęp do 20 tematów online oraz do każdego tematu godzinna konsultacja z prezentującym, który odpowie na Twoje pytanie, wyjaśni niejasności.

Jeśli potrzebujesz ciszy i spokoju do pracy nad tematami zapraszamy do naszego Laboratorium FabSpace, także podczas konsultacji będziemy się spotykać, aby wspólnie przedyskutować pytania i wspólnie zadać je prowadzącym.

Uwaga! Szkolenia oraz konsultacje w języku angielskim!

Przykładowe tematy: Machine Learning Techniques, Neural Networks for Remote Sensing, Technical session on Earth Observation, Strategic Marketing, Business Model Design

Korzyści

• Szkolenia online prowadzone przez doświadocznych ekspertów z uczelni i firm z Polski, Niemiec, Francji, Grecji, Włoch i Belgii
  • Przestrzeń do pracy w laboratorium CZIiTT PW