Zmiany przychodzą, czy tego chcemy czy nie. Są wśród nas tacy, którzy sami z przyjemnością je inicjują, i ci którzy pielęgnują swoją strefę komfortu. Zapraszamy na warsztaty, które przygotują „nieprzekonanych” na nadejście nowego. A tym, którzy z niecierpliwością ich oczekują pokażemy, że jest jeszcze inna perspektywa.

Informacje o prowadzących

Kamila Marczyńska – HR Generalist, szkoleniowiec, specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich, rekruter. Doświadczenie zdobywa w międzynarodowych firmach Danfoss Power Solutions, LG Display, Volvo. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania HR’owiec, z pasji trener.

Dariusz Niemczuk – HR Generalist w Danfoss Power Solutions Sp. z o.o.
Specjalista z ponad 9-letnim doświadczeniem w zakresie relacji pracowniczych, szkoleń, rekrutacji oraz kadr i płac. Absolwent psychologii na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych oraz absolwent zarządzania finansami w przedsiębiorstwie w Wyższej Szkole Bankowej.

16 marca (czwartek)
w godzinach 15.00-17.00