plakatW imieniu Dyrektora Centrum Studiów Zaawansowanych PW – prof. Stanisława Janeczki, Dziekana Wydziału Zarządzania PW – dr. hab. inż. Janusza Zawiły-Niedźwieckiego, prof. PW oraz Dyrektora Centrum Informatyzacji PW – Andrzeja Zajkowskiego, uprzejmie zapraszamy na wykład pt. Czy jest możliwe stworzenie efektywnego systemu wspierania rozwoju gospodarczego na szczeblu regionalnym, który wygłosi Pan Dionizy Smoleń, Dyrektor w PwC.

Prelekcja odbędzie się 7 marca 2017 (wtorek), w godzinach 15.00-16.15, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa, w sali 4.01 (IV piętro).

Seminarium jest organizowane w ramach cyklu pt. Wyzwania modelowania inżynierskiego i biznesowego i jest wspólną inicjatywą Centrum Studiów Zaawansowanych PW, Wydziału Zarządzania PW oraz Centrum Informatyzacji PW.

Współorganizatorem seminarium jest Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowe informacje>>