Site Loader
KONTAKT
STRONA ARCHIWALNA - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Zamawiający: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Urząd m. st. Warszawa, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego (konsorcjum projektu finansowanego przez MEiN)

Cel: określenie powodów dla zajmowania się nauką oraz powodów do dumy związanych z realizowaniem innowacyjnych prac badawczych w doświadczeniu wybranych naukowców i naukowczyń realizujących badania na Politechnice Warszawskiej

Rezultat: Publikacja „Dlaczego nauka? Opowiadają naukowcy PW” pozwala przyjrzeć się warunkom pracy naukowej w Polsce – dlaczego warto zaangażować się w prace badawcze i z jakimi trudnościami można się zmagać po drodze. Opracowanie powstało w oparciu o rozmowy z 17 naukowcami i naukowczyniami, którzy prowadzą innowacyjne badania w wiodących dyscyplinach na Politechnice Warszawskiej. Z „Dlaczego nauka?” można dowiedzieć się nie tylko dlaczego osoby zajmujące się nauką zdecydowały się na tę ścieżkę kariery ale też z czego są dumne w swojej pracy.   

Raport jest częścią cyklu publikacji opracowanych w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne”, który jest finansowany z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.


Kliknij na okładkę, aby otworzyć publikację.

Post Author: Gabriela Holdanowicz